fbq('track', 'Lead');

Tworzenie stron internetowych

Dobierz usługę, która spełnia Twoje oczekiwania. Zapewniamy atrakcyjny, nowoczesny projekt strony.

Tworzymy responsywne strony www

Szukasz solidnych rozwiązań podnoszących efektywność biznesu? Chcesz wyróżnić się spośród tłumu konkurencji? Pokaż się w sieci od najlepszej… strony! Powierz nam stworzenie strony internetowej dla swojej firmy, by cieszyć się niebanalną wizualnie i w pełni responsywną witryną przyjazną wyszukiwarce Google. Do współpracy zapraszamy klientów ze Szczecina i innych miast w kraju.

Dbając o czas, energię i pieniądze naszych klientów, terminowym tworzeniem stron www w Szczecinie zajmujemy się kompleksowo od A do Z. W oparciu o najnowsze technologie projektujemy, wdrażamy witryny i optymalizujemy je dla pożądanego efektu zaistnienia w sieci. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania, oferujemy dodatkowo tani hosting i opiekę nad stworzoną stroną www.

To co nas wyróżnia

Opieka nad stroną

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja. Pozostawiając stronę pod naszą opieką masz pewność, że zadbamy o jej bezawaryjne działanie. Zyskasz także pakiet bezpłatnych godzin wsparcia technicznej.

Pełna współpraca

Dostosujemy projekt do Twoich oczekiwań i zaproponujemy najnowocześniejsze rozwiązania. Przy rozpoczęciu współpracy będziesz decydował o tym, w którym kierunku ma on zmierzać i jakie będą jego cechy.

l

Warunki i terminy

Nasza oferta nie zawiera żadnych ukrytych kosztów. Proponowane ceny będą ostateczne i konkurencyjne. Spełnienie wyznaczonego terminu jest dla nas priorytetem.

Strony WWW

Około 50% klientów, w pierwszej kolejności, wyszukuje informacje nt danej usługi lub firmy –  w internecie. Jeśli liczysz się z tymi faktami i zależy Ci na dotarciu do klientów, nie możesz zignorować tej formy promocji.

Jeśli chcesz zaprezentować pełną ofertę firmy i jesteś świadom korzyści płynących z aktywności w sieci, Projekt WWW jest tym czego potrzebujesz.

N

Cena elastyczna do wielkości projektu

N

Tworzenie stron internetowych w oparciu o najpoluarniejszy system CMS

N

Atrakcyjne zdjęcia, slidery, tła

N

Prezentacja usług, portfolio i opinie klientów

N

Formularze kontaktowe/ zamówienia

N

Konfiguracja Google Maps i Google Analytics

N

Galerie, blogi, tabele cenowe i cenniki

Hosting i opieka nad stroną

Nie martw się o działanie swojej strony – skup się na rozwoju firmy!

Jeśli masz już dość firm hostingowych i szkoda Ci czasu na poznawanie zagadnień technicznych – oferujemy Ci rozwiązanie.

Klientom którzy skorzystali z naszej usługi utworzenia strony www, oferujemy jej utrzymanie i opiekę. Koszt takiej usługi jest zbliżony do tego ile zapłaci się w firmach hostingowych (nie mylić ceny promocyjnej na pierwszy rok z tym co trzeba płacić później). Podstawową zaletą powierzenia strony nam, jest to że będziemy dbać o to aby strona była zabezpieczona a jej składniki aktualne. Oferujemy także w tej opłacie przestrzeń na skrzynki pocztowe oraz na miejsce na pliki/dokumenty.

Koszt roczny : 199zł brutto

N

Szybki i niezawodny serwer, dopasowany do Twojej strony www

N

Pojemność 10 GB na pliki oraz skrzynki pocztowe

N

Dbanie o bezpieczeństwa strony, wdrażanie zabezpieczeń i monitoring

N

Systematyczna kopia zapasowa

N

Pomoc przy aktualizacji treści na stronie

Jak działamy

Twoje oczekiwania
Pomóż nam poznać Twoje oczekiwania, abyśmy stworzyli Twoją stronę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Czym się zajmujesz? Co oferujesz swoim klientom? Jakie korzyści ma przynieść nowa strona Twojej firmy?

 

 

 

 

 

 

Szkic
Posiadając już od Ciebie wstępne wskazówki, rozpoczniemy od instalacji wybranego szablonu. Na tym etapie przygotujemy kilka podstawowych elementów abyś mógł zobaczyć na ile zawartość początkowa jest zgodna z wyobrażeniami jakie miałeś, wybierając szablon.

Kosztorys
Mając już wspólną wizję Twojej strony, wstępnie wyliczymy przewidywalny koszt realizacji projektu i ile nam zajmie jego ukończenie.

Praca
Po otrzymaniu zgody oraz zaksięgowaniu zaliczki, przystępujemy do pracy nad Twoją stroną. Tworzenie strony może nam zając do 7 dni. Termin ten może być lekko dłuższy lub krótszy  – wiąże się to z wielkością projektu oraz ilością modyfikacji które musimy zastosować. Przykładowo: wizytówka firmy, posiadająca do kilku zakładek, z informacjami o Twojej firmie, usługach i  sposobie kontaktu, opierająca się głównie na założeniach szablonu (ze zmienioną kolorystyką i dostarczonymi przez Ciebie zdjęciami), będzie wymagać mniej czasu i także jej koszty będą w dolnej granicy.

 

Finalizacja

Chwila, w której otrzymamy od Ciebie e-mailowe pisemne potwierdzenie odbioru projektu, uznajmemy za pomyślne wykonanie usługi. Do momentu otrzymania potwierdzenia masz jeszcze czas na drobne zmiany oraz usprawnienia. Jeśli zamówienie nie uwzględniało hostingu i opieki nad stroną, gwarantujemy 14 dni rozruchowych na Twoją stronę.

Co warto wiedzieć

Ile zapłacę za mój projekt?
Na ostateczny koszt składa się kilka czynników. Przede wszystkim jest to związane z ilością podstron, modyfikacji szablonu oraz dodatkowych elementów które spełnią Twoje oczekiwania: rozbudowana galeria, cenniki, pliki do pobrania, urozmaicenia grficzne itp. Do zlecenie podchodzimy uczciwie – im bardziej podstawowa wersja strony tym mniejsza cena. Po otrzymaniu od Ciebie wstępnych informacji będziemy mogli określić koszt realizacji.

 

 

 

 

 

Domena
Domenę rejestrujemy dla Ciebie na 12 miesięcy i konfigurujemy do działania ze stroną www. Rejestrację wykonujemy na Twoje dane i w przypadku konta firmowego, najczęściej jest to bezpłatne lub kwestią kilku złotych. Będziesz wedle uznania mógł ją przedłużać na kolejne lata wg cennika firmy która utrzymuje domeny – jest to koszt około 100zł brutto. Cena ta może być inna dla różnych końcówek (pl, com.pl, eu itp) oraz dla różnych firm które oferują ich utrzymanie.

Hosting
Nasza firma oferuje utrzymanie strony www oraz hosting za 200zł netto. Zyskujesz dzięki temu pewność działania strony www oraz naszą opiekę. Korzystasz także z funkcjonalności takich jak serwer FTP (do zamieszczania własnych plików) i skrzynek pocztowych. Jeśli posiadasz już hosting lub chcesz na własną rękę go wykupić, oferujemy instalację gotowego projektu na wybranym hostingu i dajemy gwarancję 14 dni na jego działanie. Takie informację należy nam przedstawić na początku abyśmy mogli sprawdzić czy Twój hosting spełnia określone wymagania do działania strony. Pamiętaj, że przy takim wyborze, dalszą opiekę nad stroną oraz ewentualne naprawy – jeśli zostanie ona zaatakowana – realizujesz samodzielnie.

Google i pozycjonowanie
Nasze strony tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Dbamy również o indeksowanie stron. Po skończeniu budowy strony internetowej zachęcamy naszych klientów do korzystania z kanałów social media i „podpięcie ” witryny pod nie. Pozwoli to na szybsze i bardziej efektowne pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Na stronach osadzamy mapy (z usługi Google Maps) z dokładną lokalizacją firmy i wskazówkami dojazdu. Stronę również rejestrujemy w usłudze Google Analytics, gdzie można monitorować i analizować ruch ze strony użytkowników (od informacji z jakiego kraju były wejścia do informacji jakich słów kluczowych używano by wyszukać stronę). Dodatkowo pracujemy nad kluczowymi słowami, które pozwolą w szybki sposób pojawić stronie się w Google i innych wyszukiwarkach.